Silivri Aks Tamiri Hizmetleri

Aks eski adıyla dingil burulma gerilmelerinin etkisinde olmayan, herhangi bir güç aktarmayan destekleme elemanıdır. Genelde otomobilde kendisine bağlı tekerlekler de çarkları desteklemek için kullanılır. Bir diferansiyelde sağ ve sol iki adet aks bulunur. Aksların içindeki frezeler sayesinde aks dişlilere geçerek hareket alır. Bu sayede hareket tekerleklere iletilir ve araba hareket etmeye başlar. Araba parçalarında çok kolayca bozulabilen bir parçadır. Eğer ki bozulduğunu fark edersek en kısa sürede bakımını yaptırmalıyız. Eğer ki Tekirdağ da iseniz Silivri aks tamiri ile size yardımcı olmaktayız.

Silivri Aks Tamiri Hizmetleri

Tekirdağ Silivri aks tamiri hizmetleri konusunda adını duyuran ilçeler arasında yer alır. Çünkü bölgede firmamız nitelikli bir faaliyet sürdürmektedir.

Aks arızalarını tespit etmek sanıldığından basit olduğu için aks arızasını tespit ettikten sonra bakıma gidin demiştik. “Ya küçük küçük ses geliyor şimdilik dayansın” vs. gibi bir düşünce içinde kesinlikle olmayın. Bu küçük sesler zaten zamanla çoğalacaktır. Ve arabanızdan verim alamadığınızı anlayacaksınızdır. Canınız arabanızdan çok daha değerli bunu unutmayın. Vereceğiniz küçük miktardaki bakım masrafları ileride yaşanabilecek kaza masraflarından çok daha azdır. Ayrıca bu arızdan kaynaklı bir süre sonra diğer parçalar da etkilenmeye başlayacaktır. Örneğin sağ aks arızası zamanla dişlilere zarar verebilir.

Aks Arızası Deyip Geçmeyin

Küçük bir arıza olarak başlayan aks katlanarak devam eder. Bunun sonucunda araba kullanımı sürüş halinde çok daha zor olacaktır. Tekerleklerin kontrolünü sağlayamadığınız için kazalara sebep olabilirsiniz. Bu da size can ve mal kayıplarına yol açabilir. Bunların yaşanmaması için lütfen söylediklerimize kulak verin. Silivri aks değişimi yaptırmak istiyorsanız; firmamıza danışabilirsiniz.